استارت طرح فروش ۵۰۰ هزار دستگاهی خودرو بدون قرعه کشی

فروش خودرو

سخنگوی صمت از اجرای طرح فروش بزرگ خودرویی خبر می دهد.

آن طور که امید قالیباف می گوید این طرح فروش قرار است در قالب پیش فروش برگزار شود و حول و حوش ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در آن توزیع خواهد شد.این مدیر صمت ادامه می دهد بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این طرح پیش فروش از اواسط این هفته یعنی روزهای دوشنبه یا سه شنبه استارت خواهد خورد. قالیباف درباره نحوی اجرای طرح فروش یاد شده می گوید این طرح فروش قرار است از مسیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار شود. بنابراین متقاضیان خودرو می توانند با ورود به سامانه در زمان مقرر نسبت به ثبت نام برای خودروی مورد نظر خود اقدام کنند. این مدیر صمت تاکید می کند در این طرح فروش خودروهای عرضه شده بدون برگزاری قرعه کشی صاحبان خود را خواهند شناخت.

قالیباف درباره ترکیب شرکت های عرضه کننده محصولات خود در این طرح فروش می گوید ایران خودرو و سایپا به طور قطع حضور خواهند داشت به احتمال زیاد تعدادی از شرکت های خودروساز خصوصی نیز دو خودروساز بزرگ کشور را در این طرح فروش همراهی خواهند کرد. البته فراموش نکنیم آن بخش از محصولات ایران خودرو و سایپا که از مسیر بورس کالا در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت در این طرح بزرگ پیش فروش غایب خواهند بود.

ایران خودرویی ها انواع تارا، دنا، پژو ۲۰۷ و هایما را روی تابلوی بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار خواهد داد. سایپایی‌ها تنها با شاهین در جاده بورس کالا حضور دارند. چنانچه خودروسازان خصوصی هم بخواهند در این طرح پیش فروش حضور پیدا کنند شاهد خواهیم بود که محصولاتی مانند فیدلیتی، دیگنیتی، ریسپکت، وانت کارا، T5 فردا موتور و لاماری ایمای آرین پارس موتور در پیش فروش اسفندماهی خودروسازان غایب خواهند بود.

 

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp