افزایش قیمت بلیط هواپیما غیرقانونی است!

بلیط هواپیما

مدیر کل بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت با بیان اینکه افزایش قیمت بلیط هواپیما غیرقانونی است، گفت: یک شرکت هواپیمایی به علت گران فروشی بلیط پروازها، ۱۰ میلیارد تومان جریمه شد.
به گزارش مشرق، جواد احمدی اظهار کرد: در گزارشاتی که چند روز گذشته به دست ما رسیده است بعضی از شرکت‌های هواپیمایی نرخ بلیط را بدون مجوز افزایش دادند.

وی افزود: قبلا هم تذکرات لازم به شرکت‌های هواپیمایی داده شده بود، با شرکت‌های هواپیمایی، انجمن شرکت هواپیمایی و سازمان هواپیمایی مکاتبه کردیم که تاکنون پاسخی به مکاتبات ما داده نشده و فرآیند قانونی افزایش قیمت باید طی شود.

وی تاکید کرد: هنوز مجوز قانونی افزایش قیمت بلیط هواپیما صادر نشده بنابراین اگر افزایشی صورت گیرد غیرقانونی است و اگر این روند ادامه یابد برخورد لازم صورت می‌گیرد.

مدیرکل بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت گفت: اگر شرکت ها در هرمسیری گران فروشی کنند از ضوابط قانونی تخلف کردند چنانچه تبعیتی از هشدارها صورت نگیرد، برخورد می‌شود.

وی افزود: با توجه به رصدهای صورت گرفته بیشتر شرکت‌های هواپیمایی افزایش غیر قانونی نرخ بلیط داشتند حکمی روی میز من از یک شرکت هواپیمایی است که ۱۰ میلیارد تومان جریمه شده است.

احمدی گفت: سازمان حمایت نقش نظارتی دارد اگر تبعیتی صورت نگیرد به سازمان تعزیرات معرفی می‌شوند و میزان بازدارندگی و تاثیر گذاری به آرا داده شده مربوط می‌شود.

 

کارشناسان آداک، آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری میباشند.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp