مجموعه شرکت‌های آداک

PersianGFX0

آداک؛ یک هــدف؛ یک پیــروزی جـمعی

طـــــرح دادرس
طرح های سرمایه گذاری آداک
ریسک سنجی
۵۰۰۰۰۰
بازدهی سال گذشته

طـــــــرح دادرس

مناسب سرمایه‌گذاری بدون ریسک

ارزش کل دارایی ها : ۷۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال 

تعداد سرمایه گذاران: ۱۵۰ 

بازدهی سال گذشته: ۶۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال 

مدت قرارداد: از یک ماه تا دوازده ماه

تاریخ شروع طرح ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

اگر قصد سرمایه گذاری پرریسک در بازارهای مختلف مالی را ندارید طرح سرمایه گذاری بدون ریسک آداک می تواند بهترین انتخاب شما باشد. در این طرح بدون هیچ گونه احتمال ضرر، به سرمایه شما سود روزشمار تعلق می گیرد و امکان دریافت اصل سرمایه به همراه سود یک ماه و در صورت تمایل تمدید ماهانه طرح برای سرمایه گذار فراهم است.
طرح دادرس آداک امکان سرمایه گذاری بدون ریسک در اختیار شما قرار می دهد که با توجه به انتظارات شما می تواند خواسته های کوتاه مدت و یا در صورت تمدید درامد ماهانه شما را تامین کند.

امکان تمدید و کسب سود مجدد ۶ ماهه

در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک دادرس به صورت روز شمار به سرمایه شما سود تعلق می گیرد و این سود هر ماه به حساب مندرج در قرارداد سرمایه گذار واریز می گردد. پس از پایان ماه اول چنانچه قصد سرمایه گذاری مجدد در طرح را داشته باشید پس از دریافت سود ماه اول می توانید سرمایه تضامین خود را ماهانه تمدید کنید که اصطلاحا سرمایه گذاری پله ای گفته می شود.

نرخ سود جذاب و قابل اتکا

در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک دادرس پیش بینی نرخ سود حداقل ۸۴ درصد در سال می باشد. طرح سرمایه گذاری بدون ریسک هلدینگ آداک از سال ۱۴۰۰تا کنون همواره نرخ سود پرداختی ماهانه ۷ درصد به بالا را برای سرمایه گذاران خود محقق کرده است.

شفافیت و امنیت در سرمایه گذاری

از آنجا که در این طرح، پول سرمایه گذاران عمدتا در بازار سرمایه ایران، بازارهای مالی معتبر و بنگاه های کوچک اقتصادی نظیر کسب و کارها سرمایه گذاری می شود و این ابزارها در همه جای دنیا کم ریسک ترین ابزارهای سرمایه گذاری تلقی می شوند، به جرات می توان گفت سرمایه گذاری در این طرح ریسکی نزدیک به صفر دارد. همچنین با توجه به انتشار گزارش عملکرد دوره ای آداک در پورتابل شخصی سرمایه گذار و نظارت کامل مجامع دولتی ذی صلاح، سرمایه گذاران با اطمینان خاطر از محل سرمایه گذاری پول هایشان مطلع خواهند بود.

جریان درآمد ماهیانه

با توجه به پرداخت ماهانه سود به طور ثابت به کلیه سرمایه گذاران در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک، این طرح می تواند برای کلیه افرادی که به دنبال ایجاد یک جریان درآمدی ماهانه که بتوانند به طور قطع روی آن حساب کنند نیز جذاب باشد. بنابراین این طرح می تواند گزینه ای جذاب برای بازنشستگان، خانم های خانه دار، والدین سالمند و حتی فرزندان باشد چرا که نه تنها اصل سرمایه همواره حفظ می شود، بلکه به طور ماهانه می توان روی سود آن حساب کرد.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی