ریزش شدید قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی / ساید بای ساید ۷۴ میلیونی بدون مشتری ماند

ریزش شدید قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی / ساید بای ساید ۷۴ میلیونی بدون مشتری ماند

اقتصادنیوز: خرید و فروش در بازار لوازم خانگی در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و به نوعی خریداران منتظر تعیین و تکلیف قیمت‌ها در بازار هستند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، در حالی تولیدکنندکان لوازم خانگی قیمت ها را کاهش نداند ولی در بازار شاهد روند نزولی قیمت‌ ها هستیم. به عنوان نمونه سایدبای ساید ۸۵ میلیون تومانی امروز با قیمت ۷۴ میلیون تومان مشتری ندارد.

در حال حاضر خرید و فروش در بازار لوازم خانگی تاحد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است و به نوعی خریداران منتظر تعیین و تکلیف قیمت‌ها در بازار هستند. مشاهدات بازار حکایت از آن دارد که با وجود کاهش قیمت‌ها هنوز مردم در خرید تعلل می‌کنند و بازار امین حضور خلوت تر از ماه‌های گذشته در انتظار مشتری است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد هنوز قیمت‌ها از سوی تولیدکنندگان کاهش پیدا نکرده و حتی آنها در انتظار دریافت مجوز افزایش قیمت‌ها هستند. اما از آن طرف در بازار خبری از افزایش قیمت نیست و فروشندگان با کاهش قیمت‌ها درصدد فروش محصولات خود هستند برهمین اساس سایدبای ساید ۸۵ میلیون تومانی امروز با قیمت ۷۴ میلیون تومان مشتری ندارد.

علاوه بر این در بخش لباسشویی نیز کاهش قیمت‌ها محسوس است چرا که ماشین لباسشویی ۲۳ میلیون تومانی حتی با قیمت ۲۰ تا ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی خریدار ندارد و جاروبرقی نیز با کاهش قیمت دو میلیون تومانی با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می شود.تلویزیون هم از ۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به قیمت ۱۵ میلیون تومان رسیده است و فروشندگان با شگردهای خاص و حتی چکی درصدد فروش محصولات خود هستند.

در حال حاضر بازار در رکود قرار دارد و اگر روند نزولی قیمت دلار استمرار پیدا کند شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود اما باید این نکته را در نظر گرفت که تولیدکنندگان نیز با روند کاهشی قیمت دلار باید قیمت محصولات خود را تغییر دهند نه آنکه به دنبال افزایش بیشتر قیمت‌ها باشند.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp