سرمایه‌گذاری پیچیده است اما مشورت کردن نه!

سرمایه گذاری مشورتی

فهرست مطالب

چرا باید مشورت مالی کنید؟

شما سخت کار کرده‌اید تا یک خانه و پس انداز داشته باشید، شاید در دوران بازنشستگی بخواهید به فرزندانتان کمک کنید برای خودشان کسب و کاری راه اندازی کنند، در این صورت به راهنمایی و مشورت نیاز پیدا خواهید کرد.

کارشناسان آداک آماده شنیدن هستند

ابتدا با این سوال شروع می‌کنیم، چه نگرانی‌ها و رویاهایی در رابطه با حال و آینده مالی‌تان دارید؟ ما پاسخ شما را می‌شنویم و منابع و توصیه های خودمان را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

برای مشاوره با آداک ثروت کافی در اختیار دارید؟

اگر حداقل ۱۰۰ میلیون تومان دارایی قابل سرمایه‌گذاری دارید، در موقعیت عالی برای کار با آداک هستید، اولویت ما موفقیت شماست. دستیابی به اهداف مشترک شما و آداک، و ارائه بهترین استراتژی های سرمایه گذاری، نیازمند تعهد شما به روابط بلندمدت حداقل سه ماهه است.

برنامه‌ریزی، پس انداز ،سرمایه گذاری، به ما اجازه دهید یک تغییر بزرگ ایجاد کنیم!
به ما به چشم یک بوتیک بزرگ با محصولات گوناگون نگاه کنید، ما منابع یک شرکت مالی و سرمایه گذاری را با ۱۰سال تجربه شخصی مان ترکیب می‌کنیم.
برنامه ریزی برای آینده، کاهش پس اندازهای بازنشستگی و کارسازی با سرمایه، ایجاد تغییر مثبت در روند زندگی‌تان، مجموعه آداک بیشتر از چیزی که تصور کنید می‌تواند به شما کمک کند. به همین دلیل است که مشاوران ما از اساتید برتر و دانش‌آموختگان با تجربه بازار سرمایه هستند.

منفعت شما منفعت ماست

مشاوران مالی آداک وظیفه دارند تا در جهت کسب منافع مشترک امانتدار و وظیفه شناس باشند. آیا می‌خواهید درباره پویایی و رشد مالی خانواده‌تان مشورت کنید؟ ما روی چالش های شما تمرکز می‌کنیم، از افزایش قیمت کالای روزانه مصرفی‌تان تا مالیات‌های سرسام‌آور. مشاوره مالی آداک برای دارایی‌های تحت نظر خود مجموعه رایگان است و شامل هزینه مدیریت سرمایه نمی‌باشد.

مراحل آشنایی ما با شما

ابتدا فرم درخواست مشاوره سایت مجموعه را پر کنید، دقت کنید در قسمت توضیحات از اهداف خود برای سرمایه‌گذاری و سابقه قبلی‌تان در این زمینه صحبت کنید. سپس کارشناسان مجموعه با شما تماس خواهند گرفت تا طبق توضیحات مکتوب، برنامه مالی مد نظرشان را به‌طور خلاصه و شفاف برایتان شرح دهند. با شروع سرمایه‌گذاری در آداک و عقد قرارداد قانونی سرمایه‌گذاری، مشاورین مجموعه و تیم کارشناسان بازار سرمایه در طول مدت قرارداد شبانه روز در دسترس خواهند بود تا به سوالات شما پاسخ دهند، علاوه بر این جلسات حضوری متعددی برگزار می‌شود تا اطمینان حاصل کنید که در‌مسیر تحقق اهدافتان قدم بر می‌دارید.

از طریق این لینک به سادگی میتوانید درخواست مشاوره بدهید. کارشناسان مجرب و دانش آموخته ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp