سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه/ پیش بینی قیمت سکه امروز

سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه/ پیش بینی قیمت سکه امروز

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت سکه امامی در معاملات نقدی روز سه شنبه تا پله سوم ۲۹ میلیون تومان بالا رفت .این قیمت در واقع رشد تقریبا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی فلز زرد رنگ داخلی در روز سه شنبه را نشان می دهد. 

با این حال عصر دیروز با شل شدن نرخ طلای جهانی از سرعت افزایشی قیمت سکه هم کاسته شد و در مرز ۲۹ میلیون تومان به فروش رسید.

سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه

بررسی های نشان می دهد شب گذشته فشار خریداران دلار به بازار پشت خطی زیاد شد و دلار جهش معناداری را ثبت کرد.برخی از معامله گران می گفتند در صورتی که اسکناس آمریکایی در روز چهارشنبه هم مانند شب گذشته مسیر صعود را دنبال کند احتمال پیشروی قیمت سکه در روز جاری محتمل است. 

سوخت جدیدی در راه بازار سکه؟

از سوی دیگر طبق خبرهای منتشر شده قرار است مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان مسدود شده در حساب وکالتی متقاضیان سامانه یکپارچه در مرحله دوم فروش امروز ۲۴ خرداد مسدود و پس از این تاریخ آزاد شود.برخی از تحلیلگران اقتصادی می گفتند ممکن است بخشی از این مبالغ آزاد شده به بازار ارز و سکه بیاید و سوخت جدیدی به بازار برسد.

قیمت اونس طلا در کف حمایتی ۱۹۴۰ دلار به فروش رسید.برخی از تحلیلگران می گفتند اگر ارزش طلای جهانی در روز جاری صعودی نشود تنها عاملی که ممکن است جلوی نوسانات بازار سکه را بگیرد برخورد طلا به کف حمایتی و اخبار مثبت می باشد.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp