کمتر از ۲۰٪ سبد سرمایه‌گذاری خود را به این موارد اختصاص دهید!

سبد سرمایه گذاری

فهرست مطالب

طلای گرمی،دلار،بورس

نیمه ابتدایی سال ۱۴۰۱ چندان برای بازارهای پرریسک داخلی و خارجی خوشایند نبود. در دومین روز از مهرماه سال ۱۴۰۱ شاهد شدیدترین موج خروج حقیقی‌ها از بازار بورس بودیم به علاوه ۹۱٪ نمادهای بورسی همچنان منفی هستند. باتوجه به افزایش نرخ تورم و در پی آن افزایش نرخ بهره آمریکا، و همچنین به بن‌بست رسیدن مذاکرات برجام، دلار همچنان در نوسانات کانال ۳۱٫۰۰۰ تومانی به سر می‌برد. تا زمانی که خبر جدیدی از احیای برجام به گوش نرسد، چندان نمی‌توان به آینده بورس در نیمه دوم سال خوشبین بود. 

نه تنها بورس، بلکه ارزهای دیجیتال و بورس آمریکا هم چندان روزهای خوشی را سپری نمی‌کنند. علی‌رغم بازارهای پرریسک ، طی این مدت هر گرم طلای هجده عیار ۰.۷٪ رشد داشته و به قیمت یک میلیون و۳۲۲ هزار تومان معامله می‌شود، بر خلاف طلای گرمی در آخرین هفته شهریورماه ۱۴۰۱ هر سکه امامی ۱۵۰هزار تومان افت کرد وبه بهای ۱۴ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان رسید.

بازده خوب طلای گرمی حاکی از کاهش ارزش طلای جهانی است.

در شرایط نابسامان اقتصادی می‌توان  بخش اندکی از سرمایه را در بازارهای پرریسک و طلا سرمایه‌گذاری کرد. اما به دلیل بازدهی کم و ناکافی نمی‌توان به طور بلند مدت و مولد انتظار سود سالانه بالاتر از تورم را داشت. سرمایه‌گذاری در این شرایط پرریسک نیازمند آگاهی و ریسک پذیری است. طرح های ترکیبی آداک شامل میزان سودهای متفاوتی هستند  با سنجش میزان ریسک پذیری شما، و  علم به اهداف بلند مدت یا کوتاه مدتتان می‌توانند بهترین پیشنهاد سرمایه‌گذاری را در اختیارتان قرار دهد. مشاوران و مدیران سرمایه مجموعه آداک شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما هستند.

کارشناسان آداک آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما در مورد انواع سرمایه گذاری هستند.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp