۵ کتاب که طرز فکر شما را نسبت به سرمایه‌گذاری تغییر می‌دهد

کتاب سرمایه گذاری

فهرست مطالب

اگر می‌خواهید درباره پول و سرمایه‌گذاری بیاموزید بهتر است رسانه های اجتماعی را کنار گذاشته و شروع به خواندن کتاب در این زمینه کنید. تا به امروز هزاران کتاب در زمینه سرمایه‌گذاری تهیه و تالیف شده‌اند، در این مقاله به کمک تعدادی از کارشناسان تجارت و بازار سرمایه آداک لیست محدود و مفیدی را برای مطالعه شما دوست داران بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌ایم.

۱.روانشناسی پول(مورگان هاسل)

در کتاب روانشناسی پول، مورگان هاسل به شما کمک می‌کند تا نحوه رفتار خود را بررسی کنید زیرا برخلاف باور عموم مردم، مدیریت پول و سرمایه تا حد کمی به دانش شما و تا حد زیادی به نحوه رفتار شما مربوط است.

۲.اصول(ری دالیو)

این کتاب از تجربیات شخصی آقای ری دالیو، Ray dalio، پنجاه و هشتمین فرد ثروتمند جهان سخن می‌گوید. کتاب اصول مناسب افرادی است که می‌خواهند از تجربیات چهل ساله دالیو در راستای توسعه کسب و کار حرفه‌ای خود استفاده کنند.

۳.تحلیل تکنیکال بازارهای مالی(جان مورفی)

جان مورفی پدر علم تکنیکال، به شما آموزش می‌دهد چگونه بازارهای مالی را تحلیل کنید. مطالعه این کتاب به پیش نیاز و تجربه معامله نیاز ندارد، جان مورفی نمودارها و الگوهای مهم را با بیانی ساده به شما آموزش می‌دهد.

۴.الگوهای شمعی ژاپنی(استیو نیسون)

همانطور که اشاره شد کتاب مورفی یک منبع کامل آموزش فلسفه تحلیل تکنیکال، الگوها و چارت ها است. کتاب الگوهای شمعی ژاپنی، می‌تواند برای یادگیری بیشتر تحلیل تکنیکال و آشنایی با نمودارها وچارت‌های مختلف گزینه مناسبی باشد.

۵.داستان ریسک(پیتر برنشتاین)

داستان ریسک به شما می‌کند تا به موقع خطر کنید و پس از کسب سود سرمایه خود را از بازار خارج کنید. به گفته واشنگتن پست، کتاب داستان استوری اثر پیتر برنشتاین یک راهنمای جامع برای درک خطر و جلوگیری از قمار روی سرمایه‌ است.

کتاب‌ها تنها یکی از اجزای آموزش مالی هستند که اکثرا به شما یک بعد از بازار سرمایه یعنی تحلیل تکنیکال را آموزش می‌دهند باید به این نکته توجه داشت که صرفا کسب دانش بدون زمان گذاشتن و تحلیل اخبار فاندامنتال و تکنیکال کافی نیست.

تیم آداک به‌واسطه تجربه ۱۰ ساله خود در بازار سرمایه داخلی و خارجی می‌تواند در مدیریت سرمایه به شما کمک کند و با ارائه یک برنامه شخصی سازی شده بهترین روش سرمایه‌گذاری را معرفی کند.
سرمایه‌گذارانی که به دلیل مشغله‌ های متعدد، دانش و زمان کافی را برای انتخاب بهترین شیوه سرمایه‌گذاری در زمان مشخص ندارند و مهم‌ترین هدفشان از سرمایه‌گذاری، افزایش درآمد ماهانه است می‌توانند با مشورت کارشناسان آداک و سپرده‌گذاری حداقل مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان مناسب ترین راه سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده و ماهانه سود معقول و شرعی را از آداک دریافت کنند.
برای شروع با پشتیبانان مجموعه آداک گستر الهام تماس گرفته و یا فرم ارتباط با پشتیبان سایت را تکمیل کنید. 

از طریق این لینک به سادگی میتوانید درخواست مشاوره بدهید. کارشناسان مجرب و دانش آموخته ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

جشنواره سرمایه‌های میلیاردی آداک
فقط تا نیمه شهریورماه

بهترین تصمیم پرسود تابستانی خود را بگیرید‌ و خالق یک کسب وکار جدید باشید…

با تضامین ملکی و محضری مطمئن

✅ شرعی        ✅ پرسود        ✅ قانونی

× WhatsApp